logo KopPol

PRZEŚCIERADŁO JERSEY Z GUMKĄ 160x200 – POLSKIE

PRZEŚCIERADŁO JERSEY Z GUMKĄ 160x200 – PRODUKT POLSKI

Prześcieradło jersey z gumką jest miękkie i przyjemne w dotyku, a spanie na nim to czysta przyjemność. Niewątpliwą zaletą jest przewiewność tkaniny, która sprawia, że prześcieradła jersey z gumką sprawdzą się zarówno podczas zimnych, jak i cieplejszych miesięcy. Warto podkreślić także delikatność i miękkość splotu - materiał jest przyjazny dla skóry i nie podrażnia jej. Z tego powodu, prześcieradła z jersey’u można z powodzeniem zastosować także w dziecięcych łóżeczkach.

Szeroka gama kolorystyczna pozwoli na dopasowanie koloru prześcieradła do każdej pościeli. Z kolei wysoka jakość zastosowanych materiałów sprawi, że długo będziesz cieszyć się wyborem prześcieradła. Prześcieradło zachowuje swój fason i utrzymuje intensywny kolor nawet po wielu praniach.

Prześcieradła firmy Polatex są w całości wyprodukowane w Polsce przez polską firmę.

Rozmiar: 160x200 cm.

Zakład prześcieradła wynosi do 20 cm i nie jest wliczany do rozmiaru.Prześcieradło przeznaczone jest na materace o wysokości do 20 cm.

Dzięki bokom z narożnymi zaszewkami, profilującymi prześcieradło do kształtu materaca oraz gumce poprowadzonej w tuneliku produkt doskonale dopasowuje się i układa na materacach o różnej grubości.

Skład tkaniny: 100% bawełna

Materiał: jersey - lekko rozciągliwy.

Przepis konserwacji:

  • prać w temperaturze do 40°C,
  • nie wybielać,
  • prasować w temperaturze do 150°C,
  • nie czyścić chemicznie,
  • suszyć w stanie rozwieszonym.

KOPPOL Copyright © 2024 - posciele, kołdry